تاریخ انتشار : شنبه 21 آبان 1401 - 10:51
46 بازدید
کد خبر : 204432

دانلود زیرنویس فیلم Mandrake 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Mandrake 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Mandrake 2022 یک فیلم ترسناک فولکلور به کارگردانی لین دیویسون و با بازی دیره مولینز، دربل کروتی، پل کندی، ایان بیتی و سیموس اوهارا است. این یک فیلم محیطی است که کاملاً بر فضای تیره و تاریک خود متکی است، اگرچه چیز دیگری نمی توان در مورد اسطوره های مخفیانه ای که

دانلود زیرنویس فیلم Mandrake 2022 یک فیلم ترسناک فولکلور به کارگردانی لین دیویسون و با بازی دیره مولینز، دربل کروتی، پل کندی، ایان بیتی و سیموس اوهارا است. این یک فیلم محیطی است که کاملاً بر فضای تیره و تاریک خود متکی است، اگرچه چیز دیگری نمی توان در مورد اسطوره های مخفیانه ای که آن اتخاذ می کند صحبت کرد. چیزی که در مورد آن بسیار ناامیدکننده است این است که اطلاعات کمی در مورد دنیای خود، انگیزه های شخصیت ها و مسیرهایی که می گیرد ارائه می دهد. بازی کروتی در نقش آنتاگونیست اهریمنی به راحتی حیاتی ترین نکته فیلم و تنها دلیل برای تماشای کاری است که در غیر این صورت یک اثر نسبتاً فراموش نشدنی است. در حال حاضر در Shudder در حال پخش است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Mandrake 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Mandrake 2022 کتی یک افسر مشروط و مادر مجرد است که در شهر کوچک ایرلندی بالیلی زندگی می کند. او زمانی با جیسون، افسر پلیس ازدواج کرده بود که اکنون با گریس ازدواج کرده است. گریس باردار است اما رابطه دوستانه ای با کتی برقرار می کند و هر زمان که پسرش لوک برای ماندن با جیسون می رود از او مراقبت می کند. به کتی مسئولیت اصلاح زنی به نام مری لایدلاو داده می شود که پس از قتل وحشتناک همسرش به مدت ۳۰ سال در زندان بود و به تازگی آزاد شده است.

مری به طرز عجیبی از اتفاقاتی که در دوران محکومیتش در بالیلی افتاده آگاه است. هنگامی که کتی به محل خود می رود تا یک برچسب مکان روی او بگذارد، مری می تواند بگوید که یک پسر دارد. وقتی جیسون با مری ملاقات می کند، به نظر می رسد که او می داند که او و کتی یک بار با هم ازدواج کرده اند. آزادی کتی کنجکاوی خواهر و برادر مک گراث را تحریک می کند که با گوش دادن به داستان های ترسناک درباره او بزرگ شده اند. آنها به دنبال خانه او می گردند و توسط مرد سرگردان ربوده می شوند. این موضوع باعث سر و صداهای محلی می شود زیرا جستجوی گسترده در منطقه اطراف خانه مری برای بچه ها آغاز می شود، جایی که مکان بدنام معروف به خزه نیز در آن قرار دارد. او مظنون اصلی است زیرا درست پس از آزادی او است که بچه ها ناپدید می شوند. بچه ها در واقع با مری و توماس، پسرش هستند، که سپس آنها را به قتل می رساند، و به دنبال آن خشم توسط والدین آنها، که به دنبال عدالت هستند، به پا می شود.

زیرنویس فیلم Mandrake 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Mandrake 2022 در پی دستگیری او، نامزدی او با جادوگری و معشوقش کشف شد. اعمال بت پرستانه آنها شامل شخصیتی مرموز به نام “مرد سرگردان” بود. او در زمان دستگیری باردار بود و فرزندش به خدمات اجتماعی سپرده شد. او به یک پدیده محلی اصلی تبدیل شد و داستان های مربوط به او همچنان برای ترساندن بچه ها استفاده می شود. ترس در اطراف مری حتی در طول زمان فیلم نیز وجود دارد، همانطور که می توان فهمید که جیسون چقدر او و گذشته اش را جدی می گیرد، زیرا در بالیلی بزرگ شده است.

دانلود زیرنویس فیلم ماندراک ۲۰۲۲ در قرون وسطی گفته می‌شد که ریشه ترنجبین که به شکل نوزاد انسان است، دارای ویژگی‌های مختلفی از خواص درمانی گرفته تا باروری است. با توجه به نادر بودن ریشه، داستان هایی در مورد خطرات آن برای جلوگیری از علاقه عمومی به آن پخش شد و استفاده مخفیانه آن از آن با جادوگری و جادوگری مرتبط شد. گفته می‌شود که ریشه‌ی ترنجک اگر بخواهد آن را از زمین بکشد، فریاد شیطانی می‌دهد و می‌تواند هر کسی را که آن را می‌شنود بکشد. متداول ترین روش برای تهیه آن، گذاشتن طناب دور دم سگ و وصل کردن آن طناب به ترنجخ بود (با موم در گوش در حین انجام آن، بنابراین مجبور نیستند به فریادهای ریشه گوش دهند). تکه‌ای از گوشت را در خلاف جهت ترنجبین پرتاب می‌کردند که باعث می‌شد سگ به سمت آن حرکت کند و در این راه، ریشه را از زمین کنده بود، اگرچه سگ در این فرآیند به دلیل قرار گرفتن در معرض آن می‌میرد.

زیرنویس فیلم Mandrake 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم ماندراک ۲۰۲۲ با Shawn Duggan شروع می شود که سعی می کند یک ریشه ترنجس را با یک افسار دور گردنش بازیابی کند، که سپس شکست می خورد و کنار کشیده می شود. هر کس او را به این کار واداشت تا انسان را به جای سگ انجام دهد. پلیس بعداً جسد او را کشف می کند. این امکان وجود دارد که از بچه های مک گراث نیز برای همین منظور استفاده شده باشد. پس از کشف اینکه مری دوباره به کارهای قدیمی خود عمل کرده است، کتی به اسارت گرفته می شود و مجبور می شود ترنجک را برای مری و توماس بیرون بکشد. این آیینی است که او تمام زندانیان خود را در حالی که به دنبال ریشه ای برای بازگرداندن باروری خود می گردد، وادار می کند تا بر خلاف توماس که از او ربوده شده بود، دوباره صاحب فرزند شود و خودش آن را بزرگ کند. هنگامی که کتی موفق می شود برای او ترنجبین تهیه کند، از آن برای التیام جراحاتش استفاده می کند. توهم کتی بُعد دیگری از توانایی ترنجبین را به ما نشان می دهد.

پس از فرار از محل مری، کتی با لوک برخورد می کند و مرد سرگردان او را می برد. وقتی او را کتک می زند، معلوم می شود که توماس در لباس مبدل است. مرد سرگردان موجودی فراطبیعی نیست، بلکه مخلوق مریم است. وقتی بیل نزد مری می رود و در کشتن جیسون به او کمک می کند، به زمانی اشاره می کند که قبل از زندانی شدن او، زمانی که آن دو با هم بودند. در آن زمان بسیار محتمل است که مرد جوانی که شوهرش او را در حال رابطه نامشروع با او گرفتار بیل کرد. او همچنین پدر بیولوژیکی توماس و شخصی بود که در آن زمان لباس مبدل مرد سرگردان را به تن کرد و از این رو راز مردی را که به پوشیدن لباسی عجیب شهرت داشت، حل کرد.

زیرنویس Mandrake 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس ماندراک ۲۰۲۲ کتی موفق می شود با لوک به محل خود فرار کند، جایی که مری یک ترنجبین را پشت سر گذاشته است. مدتی بعد، کتی به ملاقات گریس می رود که فرزند او و جیسون را به دنیا آورده است. پس از فرار مری، آرامش در دهکده برقرار شد و مسی فکر می‌کند احتمالاً به جنوب رفته است. در صحنه پایانی فیلم، در حالی که فرزند گریس را در آغوش می‌گیرد، کتی می‌تواند با مری که برهنه ایستاده است ارتباط برقرار کند، احتمالاً برای آماده شدن برای مراسم شیطانی در مکانی دور. این همچنین نشان می دهد که به دنبال بازیابی ریشه ترنجبین و مصرف آن، او با مریم ارتباطی از راه دور برقرار کرده است که احتمالات آن او را به وحشت می اندازد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.