تاریخ انتشار : شنبه 28 آبان 1401 - 14:58
19 بازدید
کد خبر : 204757

دانلود زیرنویس فیلم Spirited 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Spirited 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Spirited 2022 یک فیلم کمدی موزیکال با مضمون کریسمس آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی شان آندرس و نویسندگی و تهیه‌کنندگی آندرس و جان موریس است. این فیلم با بازی ویل فرل، رایان رینولدز، اکتاویا اسپنسر، سونیتا مانی، پاتریک پیج و تریسی مورگان، بازگویی مدرن رمان سرود کریسمس چارلز دیکنز در سال

دانلود زیرنویس فیلم Spirited 2022 یک فیلم کمدی موزیکال با مضمون کریسمس آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی شان آندرس و نویسندگی و تهیه‌کنندگی آندرس و جان موریس است. این فیلم با بازی ویل فرل، رایان رینولدز، اکتاویا اسپنسر، سونیتا مانی، پاتریک پیج و تریسی مورگان، بازگویی مدرن رمان سرود کریسمس چارلز دیکنز در سال ۱۸۴۳ است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Spirited 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Spirited 2022 برای نزدیک به دویست سال، جیکوب مارلی تیمی از ارواح پس از مرگ را در کمک به ارواح کریسمس گذشته، حال و هنوز در راه نجات جانها رهبری کرده است. Present برای چندین دهه واجد شرایط بازنشستگی بوده است، اما در برابر بازگشت به زمین مقاومت می کند.

به‌عنوان هدف جدید، پرزنت بر کلینت بریگز، مشاور رسانه‌ای که شهرت به راه انداختن جنجال‌ها دارد، اصرار می‌ورزد، علی‌رغم اصرار مارلی بر اینکه کلینت «غیرقابل بازخرید» است. The Ghosts یک سال تحقیق در مورد کلینت را آغاز می کنند و آنها را برای محل اقامت سالانه آماده می کنند. با این حال، وقتی کیمبرلی، دستیار کلینت، Present را غیرمنتظره می بیند، مسائل پیچیده می شود. آنها کار را شروع می کنند، اما وقتی کلینت حرف مارلی را قطع می کند و به راحتی گذشته را اغوا می کند، به سرعت از ریل خارج می شود و حال را مجبور می کند که مسئولیت را به دست بگیرد.

کلینت حال حاضر را نادیده می گیرد و در برابر خاطرات گذشته که می بیند مقاومت می کند، به خصوص اینکه خواهر بزرگترش کری، از کلینت بخواهد دخترش، رن، را پس از مرگش بزرگ کند. پی بردن به پرونده کلینت نیاز به رویکردی غیر متعارف دارد، Present او را به گذشته خودش می برد و فاش می کند که زمانی ابنزر اسکروج بوده است، تنها روح غیرقابل رستگاری دیگری که برنامه را پشت سر گذاشته است. مارلی عصبانی است و به Present دستور می دهد که به فیلمنامه پایبند باشد.

دانلود زیرنویس فیلم اسپریتد ۲۰۲۲ کلینت شعله قدیمی اش، نورا را نشان می دهد که با خوشحالی کریسمس را با شوهر و بچه هایش جشن می گیرد، اما کلینت استنباط می کند که حاضر آرزوی زندگی خانوادگی شاد خود با کیمبرلی را دارد. حاضر این ایده را رد می‌کند و سپس به او نشان می‌دهد که رن یک ویدیوی نامطلوب از همکلاسی‌اش منتشر می‌کند که کلینت به او توصیه کرده بود برای کسب ریاست هیئت دانشجویی آن را علنی کند و فوراً شهرت پسر را از بین برد. سپس او در نهایت کلینت را مجبور می کند تا درخواست در حال مرگ خواهرش برای بزرگ کردن رن را دوباره زنده کند، جایی که کلینت او را رد می کند و مسئولیت را به دوش برادر کوچکترشان اوون می اندازد.

زیرنویس فیلم Spirited 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Spirited 2022 آماده می شود تا کلینت را با Yet-To-Come ترک کند، اما کلینت Present را مجبور می کند تا با ترس های خود در مورد اینکه آیا واقعاً رستگار شده است مقابله کند و او را متقاعد می کند که بازنشسته شود و به زمین بازگردد. او این کار را انجام می دهد و پس از اینکه او و کلینت در آپارتمان کلینت از خواب بیدار می شوند، از کیمبرلی برای قرار ملاقات می خواهد. کلینت سپس توسط Yet-To-Come رهگیری می‌شود و اجمالی از آینده، از جمله مرگ همکلاسی رن پس از خودکشی او نشان داده می‌شود. این چشم انداز کلینت را تکان می دهد و او از معبد فرار می کند اما گذشته و آینده او را رهگیری می کنند و او را مجبور می کنند به زمین بازگردد.

در بازگشت به آپارتمان خود، او و Present با هم رقابت می کنند تا رن را از ارسال ویدیو بازدارند. آنها در نهایت به او می رسند اما کیمبرلی آنها را متوقف می کند و توضیح می دهد که به رن گفته است این کار را انجام ندهد و سپس به کلینت اطلاع می دهد که ترک می کند. حاضر خوشحال است و منتظر است تا کلینت فینال خود را دریافت کند، اما وقتی آن را نمی رسد گیج می شود. کلینت توضیح می دهد که تنها کاری که انجام داد جبران یک اشتباه بود و تغییری نکرده است، اما پرزنت را متقاعد می کند که زندگی هنوز ارزش امتحان کردن را دارد و دوستی او را پیشنهاد می کند. حاضر، متقاعد شده است که او غیرقابل بازخریدی است، سعی می کند از جلوی اتوبوس بپرد تا به زندگی پس از مرگ و شغل خود بازگردد. کریس او را از راه دور می کند و زمان یخ می بندد قبل از اینکه اتوبوس به او برخورد کند، زیرا ارواح به کلینت پایان می دهند. با این حال، هنگامی که زمان از سر گرفته می شود، اتوبوس به کلینت برخورد می کند و او کشته می شود.

زیرنویس فیلم اسپریتد ۲۰۲۲ کلینت دوباره با کری متحد می شود اما نمی خواهد Present را پشت سر بگذارد. در عوض، او به مارلی پیشنهاد می دهد. یک سال بعد، کلینت نقش Ghost of Christmas Present را بر عهده گرفت و با گذشته در ارتباط است. او در حال گسترش این برنامه به تعطیلات دیگر است و کری را به عنوان بخشی از کارکنان خود به کشتی آورده است. او همچنین مرتباً از Present بازدید می کند که اکنون توسط روبرتو و کیمبرلی و بچه هایشان می رود. او در مورد موارد دشوار با روبرتو مشورت می کند و آنها دوستی خود را حفظ می کنند.

زیرنویس فیلم Spirited 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس اسپریتد ۲۰۲۲ در ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹، اعلام شد که شان آندرس و جان موریس از Daddy’s Home برای نویسندگی و کارگردانی این فیلم و همچنین تهیه کنندگی زیر نظر شرکت سازنده آنها Two Grown Men در کنار ویل فرل و جسیکا البام از گلوریا سانچز پروداکشنز و رایان رینولدز به همراه دارند. و جورج دیویی از حداکثر تلاش. ماه بعد، اعلام شد که اپل در یک جنگ مناقصه رقابتی برای حقوق فیلم برنده شده است. همچنین گزارش شد که بیش از ۶۰ میلیون دلار برای استعدادیابی این فیلم هزینه شده است که بعداً به ۷۵ میلیون دلار افزایش یافت.

در کنار اعلام اولیه، فرل و رینولدز برای نقش‌های اصلی انتخاب شدند. هر دو بازیگر برای بازی در این فیلم ۲۰ میلیون دلار به دست آوردند. در ۸ فوریه ۲۰۲۱، اکتاویا اسپنسر به بازیگران پیوست و رینولدز به عنوان نقش اصلی و فرل نقش شبح هدیه کریسمس را بازی کرد. در ماه ژوئن، Sunita Mani برای نقش Ghost of Christmas Past انتخاب شد.

عکاسی اصلی فیلم در ۶ ژوئیه ۲۰۲۱ آغاز شد. در ۱۸ اکتبر ۲۰۲۱، رینولدز اعلام کرد که فیلمبرداری به پایان رسیده است. Spirited در ۱۱ نوامبر اکران محدودی داشت و پس از آن در ۱۸ نوامبر در Apple TV+ اکران شد.

بب

یک تک‌آهنگ وینیل ۱۲ اینچی حاوی آهنگ‌هایی از Spirited برای رویداد سالانه جمعه سیاه در Record Store Day در سال ۲۰۲۲ اعلام شد. آهنگ «That Christmas Mornin’ Feeling» توسط Ferrell به‌عنوان سمت A و «Do a Little Good» خوانده شد. توسط فرل و رینولدز به عنوان طرف B.

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۶۶ درصد از ۷۶ نقد منتقد، با میانگین امتیاز ۶.۳/۱۰ مثبت هستند. اجماع این وب‌سایت چنین است: «اگرچه چیزی به سنت دیرینه اقتباس‌های دیکنز اضافه نمی‌کند، اما Spirited به قدری مملو از نشاط است که حداقل می‌توان از آن لذت برد.» متاکریتیک که از میانگین وزنی استفاده می کند، بر اساس ۲۵ منتقد، امتیاز ۵۵ از ۱۰۰ را به فیلم اختصاص داده است که نشان دهنده «نقدهای مختلط یا متوسط» است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.