تاریخ انتشار : شنبه 12 شهریور 1401 - 17:40
39 بازدید
کد خبر : 201353

دانلود زیرنویس فیلم Yatri Kripya Dhyan De 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Yatri Kripya Dhyan De 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Yatri Kripya Dhyan De 2022 در راه بازگشت به خانه، سامیت (شاهیر شیخ) ناندیتا (شوتا باسو پراساد) را که یک خودرو سواری است می بیند و تصمیم می گیرد او را سوار ماشین شیک خود کند تا اینکه گفتگوی عجیبی بین آن دو در می گیرد. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Yatri Kripya Dhyan De 2022 در راه بازگشت به خانه، سامیت (شاهیر شیخ) ناندیتا (شوتا باسو پراساد) را که یک خودرو سواری است می بیند و تصمیم می گیرد او را سوار ماشین شیک خود کند تا اینکه گفتگوی عجیبی بین آن دو در می گیرد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Yatri Kripya Dhyan De 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Yatri Kripya Dhyan De 2022 این واقعیت که انتظار می رود فیلم های کوتاه در بازه زمانی نسبتاً محدودی به داستان بپردازند، شاید وظیفه آنها را سخت تر کند. البته فیلم های داستانی چالش های خاص خود را دارند اما همچنان. پیچ و تاب در داستان باید در عرض چند دقیقه در اینجا کار کند. این فیلم کوتاه که به مدت ۱۵ دقیقه اجرا می شود، جوی و جذاب است. با تفکر غیرقابل پیش‌بینی‌اش که هوشمندانه کلیشه‌های جنسیتی را نیز لمس می‌کند، شما را غافلگیر می‌کند. در حالی که امیدوارید سکوت ناخوشایند و انرژی عصبی بین دو قهرمان با وجود محدودیت زمانی بهتر مورد بررسی قرار گیرد، فیلم کوتاه به آن چیزی که می خواهد دست پیدا کند. موفق می شود شما را غافلگیر کند.

زیرنویس فیلم Yatri Kripya Dhyan De 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Yatri Kripya Dhyan De 2022 لوکیشن جدا شده به عنوان یک شخصیت دو چندان می شود. دوربین خودروی سامیت را در حالی که هر پیچ مسیر صعودی او را روی تپه های مه آلود نوازش می دهد، دنبال می کند. همانطور که دو غریبه شروع به صحبت می کنند، تعلیق بر هویت و قصد آنها ظاهر می شود. ناندیتا یک حادثه عجیب از گذشته سامیت را به تصویر می کشد که منجر به تنش عصبی بین آن دو شد. Abhinav نویسنده و کارگردان از ترس از ناشناخته ها برای تحریک تخیل شما استفاده می کند. او شما را به حل معمایی که در مقابل شما می گشاید فریب می دهد. فیلم کوتاه قبلی او Antarvasna, Sita هر دو مورد تحسین منتقدان قرار گرفته اند و این یکی به همان اندازه جالب است. شوتا باسو پراساد موثر است و درام و رمز و راز مورد نیاز را به شخصیت خود اضافه می کند. شهیر شیخ که یک نام بزرگ در تلویزیون هند است، به خوبی در نقش به ظاهر نامعلوم خود جای می گیرد.

زیرنویس Yatri Kripya Dhyan De 2022 - بلو سابتایتلما در عصری زندگی می کنیم که اطلاعات بیش از حد است، جایی که یک نفر برای انتخاب خراب است. اگر می‌خواهید چشم‌هایتان را از سریال‌های ارزشمند OTT، فیلم‌های سینمایی و تبلیغات بی‌پایان آن‌ها و رسانه‌های اجتماعی که ۲۴ ساعت هفته برای جلب توجه شما می‌جنگند، راحت کنید، یک فیلم کوتاه ۱۵ دقیقه‌ای شاید بهترین جایگزین شما باشد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.